2. Етър 1924
  3. Треньорът на Етър: Нашата публика надвика тази на Славия

Треньорът на Етър: Нашата публика надвика тази на Славия

Допуснахме лесен гол

Треньорът на Етър Станислав Генчев коментира победата на своя отбор като гост с 2:1 над Славия, в мач от шестия кръг на Първа лига.

“От първата до последната минута искахме да победим. Не случайно вкарахме гол в последната минута. Нашите футболисти се стараеха и записахме заслужена победа.

Въпреки това имаме доста работа, за да играем футбол на още по-високо ниво. Допуснахме лесен гол. Нашата публика надвика тази на Славия.

В следващия кръг се надявам пак да ни подкрепят по същия начин и стадионът да се напълни. Двубоят с Ботев ще е доста труден, тъй като това е един от най-добрите отбори в България. През паузата на шампионата ще имаме време да изчистим някои детайли, които не ми харесват”, заяви треньорът.
Огромен интерес към капитана на Етър Георги Александров

"Болярите" са готови да разглеждат оферти за него, ако предложенията са достатъчно добри

РАЗВРЪЗКАТА: Пирин изпадна, Хебър оцеля (ВИДЕО)

Ботев (Вр) на бараж

Нова дата в Етър за вековния юбилей

Ще има мач на звездите

Хебър показа истинското си лице и смачка Етър в Пазарджик, Папазов блесна с два гола (ВИДЕО)