3. Анчелоти: Можеше и да победим

Анчелоти: Можеше и да победим

Вижте мнението му

Треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти остана доволен от играта, но не и от резултата 1:1 срещу Манчестър Сити в първия полуфинал на Шампионската лига.

"Борихме се, играхме добре. Резултатът не е добър с оглед играта ни, но в този сблъсък борбата ще се води до последната минута. В първия половин час Сити доминираше, но това не си притесни.

Бяхме добре разположени в отбрана и чакахме подходящи моменти за контраатаки. През второто полувреме успявахме да започнем атаките от своята врата. Можехме да спечелим този мач.

Съдията не беше много доволен, не ни даде ъглов удар във важен момент, а ми показа жълт картон, защото му казах да даде на играч на съперника. И ние, и Сити, чувстваме, че сме постигнали добър резултат. В Англия няма да ги има нашите фенове, но ще бъдат в нашите сърца", коментира Анчелоти.