3. Арсенал с драматична победа в 5-звезден трилър (ВИДЕО)

Арсенал с драматична победа в 5-звезден трилър (ВИДЕО)

"Артилеристите" се наложиха като гости на Кардиф

Арсенал постигна втора поредна победа във Висшата лига. "Артилеристите" се наложиха драматично с 3:2 като гости на Кардиф. Голът на успеха бе дело на Лаказет в 82-ата минута. С днешния успех лондончани събраха 6 точких, докато Кардиф остават с 2.

В началните минути Чех на два пъти бе на път да сгреши фатално, но все пак не инкасира гол във вратата си. При втората ситуация той прати топката в кратата на Хари Артър, който обаче стреля над напречната греда.

Арсенал поведе в 11-ата минута, когато Мустафи засече с глава центриране от ъглов удар.

Арсенал по чудо не удвои аванса си в 34-ата минута. Александре Лаказет бе преследван от малшанс, след като нацели гредата.

В последната минута на полувремето Кардиф успя да изравни чрез Виктор Камараса.

Втората част започна добре за гостите, които отново излязоха напред в резултата в 61-ата минута. Тогава Пиер-Емерик Обамеянг получи отличен пас и с премерен удар направи резултата 1:2.

В 70-ата минута Кардиф отново изравни. Точен бе Уорд, който се възползва от пас на Морисън.

Победният гол за "топчиите" бе дело на Александър Лаказет в 81-ата минута. Французинът бе намерен отдясно в наказателното поле и със силен удар направи Етеридж безпомощен за крайното 2:3.

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 1:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1