3. Арсенал си отдъхна, върна се към победите (ВИДЕО)

Арсенал си отдъхна, върна се към победите (ВИДЕО)

Дани Уелбек изнесе страхотен мач срещу Борнемут

Арсенал победи Борнемут на "Емирейтс" с 3:0 и записа втора победа от началото на шампионата в Англия.

Играчите на Арсен Венгер се представиха много добре и не изпитаха затруднения срещу по-скромния си съперник. Дани Уелбек беше звездата на домакините в този мач, тъй като вкара два гола и направи асистенция.

Арсенал поведе още след 5 минути игра. Дани Уелбек реализира с глава след центриране на Сеад Колашинац отляво.

Вторият гол падна в 28-та минута. Уелбек комбинира с Лаказет, а нападателят със страховит шут реши мача.

Резултатът стана класически след 50 минути игра. Уелбек вкара втория си гол след техничен изстрел от малък ъгъл. Асистенцията бе на Аарън Рамзи.

С победата си "артилеристите" събраха актив от 6 точки след 4 мача. Борнемут  продължава да няма нито една точка в актива си.

Аугсбург надви Гладбах с 2:1 и взе втората си победа за сезона (ВИДЕО)

Кристоф Щьогер вкара почетният гол за гостите, но той не бе достатъчен за частичен обрат

Погба: Кошмарът свърши

Френският халф наруши мълчанието си около допинг скандала

Наполи мина и през Комо с 3:1, за да оглави Серия А (ВИДЕО)

Новакът успя да стигне до 1:1 на почивката, но капитулира след нея

Спалети обяви националите на Италия за Белгия и Израел

Името Малдини отново ще облече екипа на "Скуадра Адзура"

Артета хвали постоянството на Арсенал

Мениджърът на "топчиите" е доволен от добрата форма на отбора му от старта на сезона