3. Атлетико започна сезона с драматично равенство (ВИДЕО)

Атлетико започна сезона с драматично равенство (ВИДЕО)

"Дюшекчиите" и Авалес врътнаха 1:1 с голове в добавеното време

Атлетико Мадрид започна новия сезон в Примера дивисион с равенство срещу новака Алавес. Срещата на "Висенте Калдерон" завърши при резултат 1:1.

Съперниците решиха всичко в добавеното време на мача. Кевин Гамейро се разписа от дузпа в 93-ата минута, Ману Гарсия в 95-ата оформи хикса.

Късметът също не бе на страната на Атлетико. "Дюшекчиите" удариха две греди след удари на Яник Ферейра Караско и Фернандо Торес.

В добавеното време Торес бе задържан в наказателното поле и съдията отсъди дузпа. Гамейро бе точен от бялата точка.

В този момент домакините вече се виждаха като победители, но съперникът им нанесе съкрушителен удар в 95-ата минута, когато Ману Гарсия с бомбен шут оплете кълбото в мрежата зад Ян Облак и донесе точката на своя тим.