3. Автогол закопа Уотфорд в битка с пряк конкурент за оцеляване (ВИДЕО)

Автогол закопа Уотфорд в битка с пряк конкурент за оцеляване (ВИДЕО)

"Стършелите" остават предпоследни след 1:1 с Брайтън

Брайтън и Уотфорд направиха 1:1 двубоя си от 26-и кръг на Висшата лига. През първото полувреме Абдулай Дукур откри резултата за "стършелите", а след почивката Адриан Мариапа си отбеляза автогол.

Срещата започна добре за гостите. В 19-ата Дакур вкара след страхотен пробив и мощен удар, който се оказа непосилен за Матю Райън. Брайтън се хвърли в търсене на изравнителене гол. Соломон Марч преодоля противниковата защита и нанесе удар от точката на дузпата, който обаче беше спасен от вратаря.

В началото на втората част Есекиел Скелото шутира силно, но топката мина встрани от целта.  В 77-ата минута Аарън Муй получи извеждащ пас и стреля в долния ляв ъгъл, но Бен Фостър се отличи с брилянтно спасяване.

Секунди по-късно Адриан Мариапа имаше нещастието да прати топката в собствената си врата в опит да изчиски центриране.

Така и двата отбора продължават битката за своето оцеляване, тъй като Брайтън остава 15-и с 27 точки, а Уотфорд е предпоследен с 24 точки.
Илия Груев със съмнение за тежка контузия на коляното

Родният национал е получил проблема във вчерашния мач срещу Норич

Тен Хаг не е притеснен за бъдещето си

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг призова играчите си "да запазят вяра", че могат да бързо да се съвземат след загубата от Тотнъм