3. Азар донесе трета поредна победа на Челси (ВИДЕО)

Азар донесе трета поредна победа на Челси (ВИДЕО)

Лондончани се изкачиха на четвърто място в класирането

Челси спечели трета поредна победа във Висшата лига.  Отборът на Антонио Конте спечели с 1:0 гостуването си на Борнемут и се изкачи на четвърто място в класирането, като изостава само на точка от третия Тотнъм. Единственото попадение в двубоя реализира Еден Азар в началото на второто полувреме.

Мората пропусна най-добрата възможност от началото на срещата в 26-ата минута. Азар изведе испанеца сам срещу вратаря на домакините. Мората обаче стреля покрай вратата. Малко по-късно попадение на Челси бе отменено заради спорна засада.

Бившият нападател на Реал Мадрид пропусна още един добър шанс в 34-ата минута. Той се освободи от защитата на Борнемут и стреля, но Бегович успя да се намеси отлично. Ситуацията накара Конте да се хване за главата.

Домакините започнаха отлично втората част, но в 51-ата минута гол падна в тяхната врата. Мората да намери Азар, който стреля в близкия ъгъл на вратата на Бегович за 0:1.

Борнемут заигра още по-активно и в 58-ата минута Айб пропусна добра възможност за изравняване. Азари Педро пък имаха възможност да увеличат аванса на гостите, но ударите им не намериха целта. В 77-ата минута Аспиликуета трябваше да се намесва в последния момент след пробив на Айб и удар на влезлия като резерва Калъм Уилсън.
Турция обърна Исландия в голово шоу (ВИДЕО)

Турция победи Исландия с 4:2 като гост в мач от Лига В на Лига на нациите

OБЗОР: Италия отнесе Израел и продължи полета в Лигата на нациите (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

Ето как завършиха всички мачове от Лигата на нациите тази вечер

В Турция хвалят трансферите на Мъри Стоилов

Шестима от новите играчи на Гьозтепе вече имат отбелязан гол

Реал Мадрид атакува Фримпонг през следващото лято

Защитникът на Байер Леверкузен има освобождаваща клауза от 40 милиона евро

Зидан е готов да поеме Манчестър Юнайтед

Французинът е отворен към хипотезата да замени Ерик Тен Хаг на "Олд Трафорд"

Радост в Рома: Дибала вече е готов за игра

Аржентинецът ще е на линия за мача с Интер

Феновете на Франция не харесват Мбапе, разкри спонсор

Оказва се, че нападателят не е толкова популярен в родината си

Албания излъга Грузия в Тблиси и завърза групата (ВИДЕО)

"Орлите" победиха с минималното 1:0 и се изравниха с първите два отбора с по 6 точки

Новата Суперлига стартира през 2025 година?