3. Бербатов изгледа от пейката класически успех на Монако (ВИДЕО)

Бербатов изгледа от пейката класически успех на Монако (ВИДЕО)

„Монегаските” биха като гости Каен с 3:0 и временно са трети в Лига 1

Поне временно Монако влезе в челната тройка на Лига 1, след като спечели с 3:0 визитата си на Каен.

Българският нападател Димитър Бербатов остана на резервната скамейка в първия двубой от XXXII кръг на френското първенство, като най-вероятно силите му бяха спестени за гостуването на Ювентус във вторник вечер в 1/4-финален мач от Шампионската лига.

Резултатът на стадион „Мишел д’Орнано” откри Антони Мартиал в 29-ата минута, след като се възползва от пас на Яник Ферейра Караско.

Белгиецът се превърна в асистент и на Бернанрдо Силва за второто попадение в срещата, паднало в 64-ата минута.

Двадесет минути по-късно отново Силва се разписа, но този път след подаване на Мартиал, за да оформи крайното 3:0.

След третата си поредна победа далеч от дома Монако събра 58 точки и измести от третото място тима на Марсилия, който е с 57, но и с мач по-малко.

Каен остава на 12-о място с 38 точки, преди изиграването на останалите срещи от кръга.

Индзаги преди Милан: Ние сме силни срещу всеки