3. Бербатов се завърна за Монако при равенството със Сент Етиен (ВИДЕО)

Бербатов се завърна за Монако при равенството със Сент Етиен (ВИДЕО)

Българинът игра 83-минути, Антони Мартиал донесе точката след 1:1

Нападателят Димитър Бербатов се завърна в титулярния състав на Монако в двубоя срещу Сент Етиен от 31-вия кръг на Лига 1. Двубоят на стадион „Луи Втори” завърши при равенство 1:1. Голмайстор за „монегаските” стана Антони Мартиал, а за Сент Етиен точен бе Мервют Ердинч.

Бербатов започна като титуляр и остана на терена до 83-ата минута. Българинът пропусна двубоя срещу Реймс преди паузата за националните отбори, спечелен с 3:1.

С тази точка отборът на Монако запази четвъртото си място с 54 точки, а „зелените” са на точка назад на петото място. Третият Марсилия е с 57 и мач по-малко.

И двата тима бяха спечелили последните си три мача преди паузата за националните отбори, с което се доближиха до челната тройка в класирането.

И двата гола паднаха през второто полувреме. Въпреки превъзходството на домакините, гол падна именно във вратата на Субашич. В 62-ата минута Табану напредна по левия фланг и центрира към Ердинч, който с глава вкара много красиво попадение и изведе гостите напред в резултата.

Отговорът на монегаските не закъсня. Появилият се секунди по-рано като резерва Антони Мартиал изравни в 68-ата минута. Жокерът на Леонардо Жардим засече центриране на Лейвин Курзава и не остави шансове на Стефан Руфие.