3. Бербатов записа половин час при обрат на ПАОК срещу АЕК, Гари Родригес бележи (ВИДЕО)

Българинът с пропуск след подаване на бившия играч на Левски

Димитър Бербатов записа малко повече от половин час за ПАОК при победата с 2:1 над АЕК Атина в 4-ия кръг на гръцкото първенство. Българинът се появи в 59-ата минута, като пропусна от добра позиция след подаване на бившия футболист на Левски Гари Родригес в 75-ата минута. Именно Гари успя да изравни в 64-ата минута, след като Христос Аравидис бе извел гостите в 47-ата минута. ПАОК сътвори пълен обрат пет минути преди края след точно изпълнена дузпа отстрана на Стефанос Атанасиадис.

Бербатов бе аплодиран бурно от пълния стадион „Тумба” при влизането си в игра. Откакто премина в тима от Солун нашият записа три мача като резерва във всички турнири.