3. Болоня измъкна точката срещу Дженоа в 96-та минута (ВИДЕО)

Болоня измъкна точката срещу Дженоа в 96-та минута (ВИДЕО)

Невероятна драма на "Дал'Ара" след куп пропуски на домакините

Болоня стигна до точката срещу Дженоа в добавеното време на двубоя от 19-ия кръг на Серия А, завършил 1:1.

Домакините първи имаха шанс да поведат в резултата, но в седмата минута Хосеп Мартинес показа добър рефлекс, за да отрази удар по земя на Рикардо Орсолини.

В 20-ата минута Дженоа успя да вземе предимство в двубоя, след като Алберт Гудмундсон се разписа от пряк свободен удар за 0:1.

Четвърт час преди края на двубоя гол на Болоня не бе зачетен заради засада, след като съдията Андреа Коломбо лично преразгледа положението. Следващата интересна ситуация бе пропуснатия шанс от Рикардо Калафиори в първата минута на добавеното време. Италианецът получи на границата на наказателното поле, но Мартинес отрази удара му.

В шестата на добавеното време "рособлу" все пак успя да стигне до точката. Лоренцо Де Силвестри получи прецизен пас в наказателното поле и прати топката неспасяемо под напречната греда за 1:1.

В 98-ата минута Гудмундсон бе близо до втория си гол от пряк свободен удар, но изстрелът му разстресе напречната греда, което бе и последното действие в двубоя.