3. Борусия (Д) разгроми японци в контрола

Борусия (Д) разгроми японци в контрола

Шинджи Кагава и Мицуру Маруока се разписаха срещу Кавазаки Фронтале за крайното 6:0

Борусия (Дортмунд) победи разгромна победа над японския Кавази Фронтале в контролна среща, която се проведе в страната на изгряващото слънце. Отборът от Бундеслигата се поздрави след 6:0 над петия в Джей лигата, като три от головете бяха дело на японците в състава на старши треньора Томас Тухел – Шинджи Кагава и Мицуру Маруока.

Кагава се разписа след шест минути игра. Той добави втори гол към сметката си в 36-ата минута.

В началото на второто полувреме Пиер-Емерик Обамеянг направи преднината на Борусия класическа. Той се разписа в 53-ата минута, а след още четири минути обявеният за най-добър футболист на отбора за миналия сезон опъна мрежата за четвърти път.

В 59-ата минута Мицуру Маруока също се разписа, което зарадва всички по стадиона в Кавазаки. Крайното 6:0 оформи словенецът Йон Станкович в 80-ата минута.

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута!

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1