3. Борусия (Дортмунд) остава начело в Германия (ВИДЕО)

Борусия (Дортмунд) остава начело в Германия (ВИДЕО)

Тимът с успех над Айнтрахт като гост

Борусия (Дортмунд) остава начело в Бундеслигата. Тимът победи като гост Хановер с 4:2 и то, след като реализира обрат.

Домакините поведоха още в 18-ата минута след гол на Собиех, който бе изведен от Хироши Киотаке.

Борусия пропусна няколко шанса да изравни, но това се случи в 35-ата минута. Тогава Хофман бе повален в наказателното поле, а Обемянг реализира дузпата - 1:1.

Минута преди края на полувремето Хенрик Миктарян реализира с хубаво изпълнение под лявата греда - 2:1 за гостите.

Второто полувреме също започна интригуващо, а Хановер не се предаде. Собиех наказа много сериозна грешка в защитата на Дортмунд, която тръгна от Миктарян.

Дортмунд отново поведе, а този път заслугата бе и на Фелипе от домакините, който прати топката в собствената си врата в 67-ата минута след центриране на Янузай.

Борусия получи и втора дузпа в 85-ата минута след игра с ръка на Фелипе. Той и Зилер, който се разкрещя на съдията получиха жълти картони в ситуацията.

От 11-те метра Обемянг реализира с изпълнение "ала Паненка" за крайното 4:2.

Така Борусия остава на върха с пълен актив от 12 точки и изпреварва по голова разлика Байерн.

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута!

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1