3. Божинов игра 30 минути при срамна загуба на Парма

Божинов игра 30 минути при срамна загуба на Парма

Българският национал Валери Божинов започна със загуба сезона в Италия. Новият тим на нападателя Парма загуби в къщи с 1:2 от третодивизонния Новара в среща от третия кръг на турнира за Купата на Италия.

Българският национал Валери Божинов започна със загуба сезона в Италия. Новият тим на нападателя Парма загуби в къщи с 1:2 от третодивизонния Новара в среща от третия кръг на турнира за Купата на Италия.

Божинов, който се оплакваше от лека травма след мача на националите в сряда, влезе в игра в 60-ата минута на двубоя. Бившият стрелец на Лече, Фиорентина и Ювентус обаче не успя да помогне на новия си тим, а десет минути преди края на двубоя си изкара жълт картон.

Единственото попадение за Парма бе дело на Лукарели, а с головете на Вичентини и Бертани Новара успя да обърне резултата.

В другите две срещи от Купата на Италия тази вечер Сасуоло победи Верона с 2:0, а Ливорно се наложи със същия резултат над Торино.

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 1:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1