3. Челси не допусна изненада и надви с класика „вълците” (видео)

Челси не допусна изненада и надви с класика „вълците” (видео)

„Сините” взеха три точки у дома след две поредни загуби

Английският вицешампион Челси най-после зарадва своите привърженици и след две поредни загуби успя да запише успех на „Стамфорд Бридж”, надделявайки над Уулвърхемптън с класическото 3:0.

Наставникът на лондончани Андре Вияш-Боаш, който е поставен под сериозно напрежение заради слабите резултати напоследък, остави на резервната скамейка Франк Лампард и Фернандо Торес, но срещата се разви точно по желания от „сините” сценарии.

Те вкараха ранно попадение чрез своя капитан Джон Тери още в седмата минута, който се разписа след изпълнен от Хуан Мата корнер и така даде преднина на своите.

Точно след изтичането на първия половин час игра домакините стигнаха и до второ попадение, автор на което бе младият нападател Даниел Стъридж, който също се разписа след центриране на Хуан Мата.

В края на първото полувреме самият испанец записа името си сред реализаторите, след като направи преднината на своите класическа и така на практика оформи крайното 3:0.