3. Дания взе своето в Малта, три отбора на точка зад България (ВИДЕО)

Дания взе своето в Малта, три отбора на точка зад България (ВИДЕО)

Автогол носи пълния актив от точки на Червения динамит

Представителният тим на Дания спечели с 2:1 визитата си в Малта и вече има 9 точки в нашата група „В” на световните квалификации.

Първият гол за Червения динамит падна още във втората минута, когато точен бе ветеранът на Ханове 96 Леон Андерсен – 1:0. Седем минути преди почивката обаче домакините възстановиха статуквото чрез халфът на Хибърниънс Клейтън Файла.

После обаче младият му съотборник в клубния и националния тим Райън Кеймилери си вкара автогол и така донесе трите точки на гостите.

С тях момчетата на Мартен Олсен събраха 9, колкото имат съставите на Армения и Чехия, докато България е с точка повече преди гостуването си в Палермо на лидера в групата Италия.