3. Десподов не поиска да коментира съдията

Десподов не поиска да коментира съдията

Нападателят на Лудогорец смята, че "орлите" са излезли да се надиграват с Рома

Нападателят на Лудогорец – Кирил Десподов, също отказа да коментира съдийството от мача с Рома. Разградчани загубиха с 1:3 в Рим след две дузпи и отменен гол за „орлите” през втората част. Гостите също завършиха мача в числено намален състав след червен картон на Вердон.

„Започнахме мача много добре. Отборът на Рома оказа голям натиск в началото на второто полувреме и с две дузпи успяха да обърнат резултата. Като цяло си разделихме по едно полувреме. Не съм виждал Лудогорец да рита топката. Ние винаги играем със самочувствие. Още преди да дойдем тук казах, че ще се надиграваме с отбора на Рома. Мисля, че успяхме в много случаи да ги надиграем, да изнесем добре топката и да създадем положения. За съжаление обаче успяха да ни вкарат три гола. Няма смисъл да коментирам съдията. Трябва да си гледаме нашата игра и какво да подобряваме. И да коментираме съдията, няма да върнем мача, няма смисъл”, коментира Десподов.

„Анализът трябва да го направи треньорът. Той е човекът, който носи отговорност. Ние сме на терена и правим това, което получаваме като указания. Няма смисъл да коментирам, мога да коментирам само моята игра”, каза още нападателят, който се появи на терена през второто полувреме.