3. Ди Мария аут за 1 месец

Ди Мария аут за 1 месец

Халфът на Реал е получил неприятна контузия в мача с Осасуна

Мениджърът на Реал Мадрид Жозе Моуриньо е получил неприятни новини относно контузията на Анхел ди Мария след разгромната победа със 7:1 над Осасуна в неделя.

Бившият играч на Бенфика е получил контузия в задната част на бедрото и ще отсъства от терените поне месец, пише испанското издание "AS".

Ди Мария впечатли с изявите си по време на първата част от мача на Белия балет, изработвайки цели три попадения, но му се наложи да напусне терена в 49-ата минута след като получи удар от противников състезател.

Крилото ще се подложи на по-обстойни прегледи, за да се изясни колко е сериозен проблема в дейстивтелност, но Моуриньо се опасява, че няма да може да използва аржентинеца за известно време.

"Има контузия в задната част на бедрото. Трябва да изчакаме резултатите от изследванията, но моят опит е достатъчен, за да определя, че Анхел няма да играе известно време." - заяви Моу на пресконференцията след мача с Осасуна.

Ди Мария отпадна и от групата на Аржентина за предстоящите квалификации за Световното първество в Бразилия срещу отборите на Боливия на11 ноември и Колумбия, четири дни по-късно.

НА ЖИВО: Лудогорец - Славия Прага (СЪСТАВИ)