3. Домо почна титуляр, Диусбург загуби у дома от Падерборн

Домо почна титуляр, Диусбург загуби у дома от Падерборн

Валери Домовчийски си заработи жълт картон и бе заменен в края, "зебрите" затъват още

Дуисбург допусна пета загуба от 9 мача във Втора Бундеслига и остана в дъното на таблицата. Днес „зебрите” загубиха с 0:1 от Падерборн на своя „Шауинсланд-Райзен Арена” и останаха на 2 точки от дъното.

Българският нападател Валери Домовчийски започна като титуляр за домакините. Той бе заменен в 84-ата минута и не остави добри впечатления с играта си. Домо имаше по един добър шанс в двете полувремена, но ударите му бяха спрени от защитници. В 49-ата минута бившият играч на Левски получи жълт картон за грубо влизане в краката на защитник на Падербор. Редом до Домовчийски игра и преминалият от Литекс в Дуисбург Джемал Берберович.

Иначе победното попадение за гостите отбеляза таранът на тима Ник Прошвиц в 77-ата минута. С победата Падерборн зае 5-та позиция, докато Диусбург е 16-ти въпреки афишираните високи амбиции.

В друг мач от 10-ия кръг на Втора Бундеслига Мюнхен 1860 бе размазан от новака Динамо (Дрезден) на свой терен. Тимът от Източна Германия спечели с 4:2 на „Алианц Арена”, след като поведе с 4:0.
Барселона планира да си върне Неймар следващото лято

Бразилецът продължава да лекува тежка контузия в коляното след трансфера си в Ал-Хилал

Дембеле се извини и е обратно в групата на ПСЖ

Френският нападател е реабилитиран от Луис Енрике

Шчесни разкри, че Левандовски му се е обадил за Барселона

Полският страж подписа с каталунците, за да замени Марк-Андре Тер Стеген

Мейсън Маунт е под въпрос за Порто

Английският халф на Манчестър Юнайтед не е на 100% преди гостуването в Португалия

Илия Груев със съмнение за тежка контузия на коляното

Родният национал е получил проблема във вчерашния мач срещу Норич

Тен Хаг не е притеснен за бъдещето си

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг призова играчите си "да запазят вяра", че могат да бързо да се съвземат след загубата от Тотнъм