3. Джеко дебютира с 2 гола за Рома

Джеко дебютира с 2 гола за Рома

"Вълците" направиха шоу на "Олимпико" при представянето си срещу Севиля - 6:4

Новото попълнение на Рома Един Джеко се отличи с два гола в приятелския мач срещу Севиля, завършил с гръмкото 6:4, като „вълците” водеха с 6:0 до 63-ата минута.

Босненецът отбеляза първите си попадения в състава на римския тим, който представи отбора си за новия сезон на своя „Олимпико”. Джеко вкара в 4-ата и 42-ата минути. До почивката Рома водеше с 4:0. Останалите два гола бяха дело на Торосидис (8’) и Наинголан (44’).

Италианците взеха под наем 29-годишния играч на Манчестър Сити срещу 4 милиона евро с възможност за откупуването му срещу 11 милиона.

През второто полувреме Мохамед Салах (56’), който вкара втория си гол в два мача, и Франческо Тоти от дузпа (63’) направиха аванса на „вълците” недостижим.

От 71-ата до 86-ата минута обаче победителят в Лига Европа върна цели четири гола. Автори станаха Денис Суарес на два пъти, Хосе Антонио Рейес и Коке за крайното 4:6.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1