3. Дженоа се добра до точката срещу Болоня от 0:2 (ВИДЕО)

Дженоа се добра до точката срещу Болоня от 0:2 (ВИДЕО)

С точката си Болоня остава девети, докато Дженоа е чак 17-ти

Болоня изпусна да победи Дженоа в гостуването си на „Луиджи Ферарис“. Двата тима направиха равенство 2:2 в двубой от осмия кръг на италианската Серия А. За болонци равенството е шесто в текущата кампания.

Всичко за „рособлу“ се развиваше много добре през по-голямата част от мача. В 36-ата минута Рикардо Орсолини прониза „грифоните“. Италианският национал навлезе в наказателното поле и стреля, а топката влетя в мрежата на Дженоа след рикошет.

Йенс Одгаард направи 0:2 в 56-ата минута с много хубав изстрел от границата на наказателното поле. В последния четвърт час думата имаше само Андреа Пинамонти. Италианският нападател първо намали резултата с хубав фалцов изстрел от около 16 метра.

Пет минути преди края Пинамонти бе в прегръдките на съотборниците си, след като изравни – 2:2.

Болоня е с 9 точки на 13-то място, а Дженоа има само 6 пункта и е на 17-о място.

В друг двубой от кръга новаците Парма и Комо също не успяха да се победят – 1:1. Двата отбора са съседи в класирането - 14-та и 15-а позиция.

Оярсабал донесе успеха на Реал Сосиедад срещу Жирона

Испанският национал вкара единствения гол преди почивката

Байерн разби Щутгарт след четири гола след почивката (ВИДЕО)

Баварците не се церемониха със своя опонент

Голям шок за Арсенал! Борнемут шамароса здраво "артилеристите"(ВИДЕО)

Лондончани загубиха тежко при визитата си

10 от Милан успяха да удържат победата над Удинезе в мач със спорно съдийство (ВИДЕО)

"Росонерите" се добраха до успех с 1:0