3. Ел Шаарави донесе незаслужена точка на Монако срещу Тотнъм (ВИДЕО)

Ел Шаарави донесе незаслужена точка на Монако срещу Тотнъм (ВИДЕО)

Карабах удари Андерлехт за първи три точки

Стефан Ел Шаарави донесе точката на слаб Монако срещу Тотнъм в среща от втория кръг в група “J” на Лига Европа. Двубоят на „Луи II” завърши 1:1.

В замрелия стадион преотстъпеният от Милан нападател засече брилянтно центриране на Набил Дирар в 81-ата минута.

Иначе Насер Шадли прати малко над напречната греда през първото полувреме преди Ерик Ламела да даде аванс на Тотнъм, завършвайки колективна атака в 35-ата минута.

Хари Кейн можеше да удвои, но ниският му шут и удар с глава бяха спасени.

Тотнъм изглеждаше, че ще спечели нови три точки, след като контролираше по-голямата част от мача. Две резерви обаче комбинираха 10 минути преди края и Монако спечели точка, която иначе не заслужаваше.

Ласина Траоре започна за Монако за първи път този сезон. 25-годишният котдивоарец през последната година се лекуваше повече, отколкото играеше, но в крайна сметка достигна необходимата физическа форма.

В другия мач от втория кръг Карабах (Азербайджан) победи 1:0 Андерлехт (Белгия) и взе първи три точки.

В първия кръг Тотнъм обърна Карабах до 3:1 на своя „Уайт Харт Лейн”, докато Монако, който в момента е 9-и в Лига 1, завърши 1:1 срещу Андерлехт на старта.