3. Фалкао остана извън групата на Юнайтед за домакинството на Саутхемптън

Фалкао остана извън групата на Юнайтед за домакинството на Саутхемптън

"Червените дяволи" излизат за шеста поредна домакинска победа във Висшата лига, Ди Мария се връща сред титулярите

Радамел Фалкао е оставен извън групата на Манчестър Юнайтед, а звездното каре Мата, Ди Мария, Рууни и Ван Перси започва от първата минута при домакинството на Саутхемптън от 18:00 в 21-ия кръг на Висшата лига.

Новото попълнение Виктор Валдес сяда на пейката, а Давид Де Хеа остава под рамката за тима на Ван Гаал. Очертава се днес Юнайтед да играе с четирима в отбрана с Валенсия и Люк Шоу по двете крила и Крис Смолинг и Фил Джоунс в сърцето на отбраната.

От другата страна Елжеро Елия дебютира направо като титуляр за Саутхемптън след трансфера от Вердер. За негова сметка Душан Тадич получава почивка и остава резерва. Атаката отново се води от Грациано Пеле.

Съставите на Манчестър Юнайтед и Саутхемптън за двубоя от 18:00:

Манчестър Юнайтед: Де Хеа – Валенсия, Смолинг. Джоунс, Шоу, Блинд, Карик, Мата, Ди Мария, Рууни, Ван Перси
Резерви: Валдес, Макнеър, Блекет, Еванс, Ерера, Фелайни, Уилсън
Мениджър: Луис ван Гаал

Саутхемптън: Форстър – Клайн, Фонте, Алдервайрелд, Бертранд, Ванияма, Шнайдерлин, С. Дейвис, Уорд-Праус, Елия, Пеле
Резерви: К. Дейвис, Гардош, Таргет, Рийд, Исгров, Тадич, Лонг

Мениджър: Роналд Куман