3. Фиорентина измести Наполи от второто място в Серия А (+РЕПОРТАЖИ)

Фиорентина измести Наполи от второто място в Серия А (+РЕПОРТАЖИ)

"Виолетовите" са на точка от върха след класическа победа над Удинезе, Чочев с 90 минути при неприятна загуба на Палермо, Тонев - резерва, вижте всички резултати

Отборът на Фиорентина записа десетата си победа от началото на сезона в Серия А. В мач от 15-ия кръг „виолетовите” надиграха като домакин с 3:0 тима на Удинезе. По този начин играчите на Пауло Соуса събраха в своя актив 32 точки, доближавайки се само на една от водача във временното класиране Интер

През първото полувреме Никола Калинич даде преднина на домакините в 26-ата минута след асистенция на Милан Бадел. След почивката Йосип Иличич удвои в 62-ата минута след точно изпълнение на 11-метров наказателен удар. Крайното 3:0 оформи Гонсало Родригес с попадение в 86-ата минута.

Със същия резултат 0:3 Палермо, за които 90 минути игра Ивайло Чочев, падна от Аталанта и се приближи към изпадащите. През седмицата Чочев получи почивка, когато „розово-черните” излетяха от турнира за Купата на Италия срещу третодивизионен тим.

Верона остана без победа този сезон след домакинско поражение от Емполи с 0:1.

Киево също записа успех като гост с голове в края срещу Фрозиноне, в чийто редици Александър Тонев остана резерва. Новаците попаднаха под чертата.

Лацио – Ювентус 0:2

РЕПОРТАЖИ ОТ ВСИЧКИ МАЧОВЕ ГЛЕДАЙТЕ ВЪВ ВИДЕОГАЛЕРИЯТА ТУК!

Турция обърна Исландия в голово шоу (ВИДЕО)

Турция победи Исландия с 4:2 като гост в мач от Лига В на Лига на нациите

OБЗОР: Италия отнесе Израел и продължи полета в Лигата на нациите (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

Ето как завършиха всички мачове от Лигата на нациите тази вечер

В Турция хвалят трансферите на Мъри Стоилов

Шестима от новите играчи на Гьозтепе вече имат отбелязан гол

Реал Мадрид атакува Фримпонг през следващото лято

Защитникът на Байер Леверкузен има освобождаваща клауза от 40 милиона евро

Зидан е готов да поеме Манчестър Юнайтед

Французинът е отворен към хипотезата да замени Ерик Тен Хаг на "Олд Трафорд"

Радост в Рома: Дибала вече е готов за игра

Аржентинецът ще е на линия за мача с Интер

Феновете на Франция не харесват Мбапе, разкри спонсор

Оказва се, че нападателят не е толкова популярен в родината си

Албания излъга Грузия в Тблиси и завърза групата (ВИДЕО)

"Орлите" победиха с минималното 1:0 и се изравниха с първите два отбора с по 6 точки

Новата Суперлига стартира през 2025 година?