3. Фиорентина се върна към победите (ВИДЕО)

Фиорентина се върна към победите (ВИДЕО)

Французин попари бившия си клуб и зарадва феновете на "Артемио Франки"

Фиорентина се върна на победния път в Серия "А" след успех над Удинезе на "Артемио Франки" с 2:1.

В герой за Виола се превърна бившият играч на Удинезе Сирил Торо, който премина при "виолетовите" в началото на този сезон.

Именно Торо откри резултата в срещата в 28-та минута след центрирана топка отляво на Федерико Киеза и отклонена топка от съотборник.  В 57-та минута французинът отново попари бившия си клуб. Джордан Верету се пребори страхотно за топката в центъра на терена и пробяга близо 30 метра преди да стреля. Стражът на гостите Бицари спаси удара, но от добавката Торо направи 2:0.

Удинезе вкара почетен гол в 72-та минута чрез левия си бек Самир. Бразилецът отбеляза след центриране отляво на Родриго де Пол.

С победата си Фиорентина събра 10 точки и е на 11-то място в таблицата. Успехът беше първи след 3 мача без победа. Удинезе остава 13-ти с 6 точки.

Голове на Англия и Гърция

"Трите лъва" са домакин на двубоя от Лигата на нациите

Кой е големият фаворит в Лигата на нациите?

Испания защитава трофея в турнира на УЕФА

Лекар с тежка прогноза за Дани Карвахал

Десният бек на Реал Мадрид получи тежка контузия по време на мача с Виляреал

Гатузо №1 в Хърватия за месеца

Отборът на Гатузо Хайдук Сплит постигна убедителна победа срещу Шибеник с 4:0

Играч на Порто със страхотен жест към момче, което връща топките

Нико Гонсалес, който беше избран за играч на мача с Брага, връчи статуетката си на дете

Хвалят наш национал в Турция

Българското крило Здравко Димитров е едно от трите нови попълнения, които се включват най-добре, пише вестник yeniasir.com.tr

Луис Енрике доволен от старта на сезона след равенството на ПСЖ с Ница

Треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике е отпимист за тима си

Треньорът на Жирона хвали вратаря и критикува отбора

Благодаря на Господ и на Гасанига, каза Мичел

Българският национал Росен Божилов дебютира в Белгия

19-годишният Божинов влезе в добавеното време при успеха с 3:0 срещу гостуващия Серкъл Брюж