3. Франция стигна само до равен срещу САЩ (ВИДЕО)

Франция стигна само до равен срещу САЩ (ВИДЕО)

"Янките" откриха резултата в края на първата част, Мбапе изравни в 78-ата

Националите по футбол на Франция не успяха да зарадват с победа родните си фенове на и стигнаха само до равенство 1:1 срещу тима на САЩ на. „Петлите” са един от големите фаворити на Мондиала в Русия, но в последната си контрола преди Мондиала футболистите на Дидие Дешан срещнаха сериозна съпротива от страна на „янките”

Контролата на ст. „Групама” започна с натиск на домакините, като първо Погба стреля неточно, а няколко минути по-късно Жиру не успя да затрудни вратаря на САЩ. Точността убягваше на французите, а малко преди почивката Грийн откри резултата  с първия удар към вратата на домакините.

Усилията на „петлите” се увенчаха с успех едва в 78-ата минута, когато Павар намери Мбапе и футболистът на ПСЖ насочи в мрежата за 1:1.

До края на срещата домакините имаха още положения, които обаче не успяха да оползотворят.

Първият мач на Франция на Световното в Русия е на 16 юни срещу Австралия.

Алавес отново не прости на Севиля (ВИДЕО)

Трета поредна победа в съперничеството след 2:1

Ница разгроми Сент Етиен с 8:0 (ВИДЕО)