3. Фулъм нанесе седма загуба на Астън Вила този сезон (ВИДЕО)

Фулъм нанесе седма загуба на Астън Вила този сезон (ВИДЕО)

Лондончани победиха с 3:0 десетима от Вила

Фулъм спечели по категоричен начин домакинството си на Астън Вила с 3:0. „Бяло-черните“ нямаха проблеми, след като вкараха първия гол в края на първото полувреме. Удвоиха в 68-ата минута от дузпа и „затвориха“ мача с 83-ата минута след автогол.

Гостите от Вила останаха с човек по-малко в 63-ата минута, когато Дъглас Луис бе изгонен.

В 18-ата минута Александър Митрович засече топката от ъглов удар и я забоде с глава в средата на вратата, но един от защитниците успя да избие.

В 37-ата минута Фулъм поведе. Харисън Рийд попадна в прегръдките на своите съотборници. Той стреля мощно от границата на наказателното поле и успя да отбележи попадение, с което неговият отбор поведе.

Гостите можеха да изравнят в 43-ата минута. Тогава Оли Уоткинс намери пространство в наказателното поле, стигна до топката и я насочи към вратата. Бернд Лено обаче показа рефлекс и успя да избие.

В 60-ата минута реферът изгони Дъглас Луис. Той бе провокиран от Митрович, но съдията прецени, че Луис е виновен, защото е ударил с глава играча на Фулъм.

В 66-ата минута се стигна и до дузпа, която Майкъл Оливър отсъди за Фулъм. Мети Кеш игра с ръка, след удар от страна на Митрович и 11-метровия удар бе факт, а Митрович се разписа от дузпа за 2:0.

Крайното 3:0 бе оформено в 83-ата минута. Кебано направи хубав пробив отляво, центрира остро от аутлинията, топката се удари в кръга на Тайрън Мингс и влетя в мрежата.