3. Фулъм пропусна да бие Уулвс (ВИДЕО)

Фулъм пропусна да бие Уулвс (ВИДЕО)

Двата тима вкараха по един гол за ремито

Фулъм и Уулвърхемптън не се победиха, завършвайки 1:1 в двубой от 25-ия кръг на Висшата лига.

Фулъм е на шесто място в класирането с 39 точки, докато Уулвс е 15-и с 24.

"Вълците" успяха да поведат в резултата в 25-ата минута, когато Пабло Сарабия стигна до отбита топка в наказателното поле и я прати в левия ъгъл за 0:1.

До края на първата част опасните положения липсваха, като единствената по-интересна ситуация бе в добавеното време, когато Андреаш Перейра стреля от пряк свободен удар, но Жозе Са плонжира и спаси. Така двата тима се оттеглиха на почивка при гол аванс за Уулвс.

В 52-ата минута домакините можеха да изравнят, но изстрелът на Раул Хименес мина покрай гредата. В 64-ата тимът на Лопетеги все пак стигна до изравнителното попадение, след като Манор Соломон се разписа с изстрел от границата на наказателното поле.

В добавеното време на срещата Карлош Винисиус можеше да донесе победата на Фулъм, но стреля слабо и Са успя да се хвърли в последния момент, за да улови.