3. Гендиректорът на Удинезе: Съдията убиваше отбора ни от първата до последната минута на мача

Генералният директор на Удинезе, Пиетро Леонарди подложи на жестока критика реферът на двубоя, Никола Айрола, от 29-я кръг в Серия А срещу Дженоа, завършил с 2:0 за домакините.

„Не бих желал да гледам този съдия в мач на Удинезе. С действията си той обиди целия състав. Досега не съм обсъждал действията на съдиите, но сега съм принуден да изневеря на себе си.

Айролди започна да убива отбора ни от първата минута на мача до самия край. Той не отсъди дузпа в наша полза, показваше жълти картони само на играчи на Удинезе…Подобно съдийство от страна на Айролди спрямо нас не е за първи път. Повече не мога да мълча”, заяви Леонарди за Channel4.
Алавес с два гола за една минута, но Реал Мадрид победи на "Бернабеу"(ВИДЕО)