3. Генк оформи крайния списък с възможните съперници на Лудогорец в ЛЕ

Генк оформи крайния списък с възможните съперници на Лудогорец в ЛЕ

Белгийският тим победи Сасуоло с 2:0 и спечели Група F

Генк оформи крайния списък с възможните съперници на Лудогорец в 1/16-финалите на турнира Лига Европа. Белгийският отбор победи Сасуоло с 2:0 и спечели Група F.

Мачът бе отложен за днес за 13:30 ч. заради непрогледната мъгла на стадион "Мапеи" в четвъртък вечерта.

Двата гола за Генк бяха вкарани през второто полувреме. Първо Хайнен се разписа в 58-ата минута, след като засече центриране на Самата от дясно. Тросард стана другият голмайстор в 80-ата минута, реализирайки първото си попадение на европейската сцена.

Генк спечели групата си с 12 точки. Втори е Атлетик Билбао с 10.

Ето всички възможни съперници на българския шампион:

Генк, Зенит (Санкт Петербург), Рома, Аякс, Шахтьор (Донецк), Шалке 04, Спарта (Прага), Османлъспор, Фиорентина, Фенербахче, АПОЕЛ Никозия, Сент Етиен

Идващи от Шампионската лига като най-добри трети: Тотнъм, Копенхаген, Лион, Бешикташ

Първите мачове от следващата фаза ще се изиграят на 16 февруари, а реваншите - на 23 февруари, като Лудогорец ще бъде гост във втората среща.

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит

Той говори преди дербито с Байер Леверкузен в Бундеслигата

Сърбия и Албания с обща кандидатура за Евро U21 2027

Белгия и Турция също са сред страните, които искат домакинството

Ръководството на Ман Юнайтед работи по план "150"

Голямата цел на "червените дяволи" е да се спечели титлата във Висшата лига през 2028г.

Удар за Рома: Дибала пак се контузи