3. Германия посрами Ейре с 6:1 в Дъблин (+ВИДЕО)

Германия посрами Ейре с 6:1 в Дъблин (+ВИДЕО)

Ройс и Кроос вкараха по два гола, Ейре нямаше отговор срещу Бундестима

Германия показа, че е с няколко класи над Ейре и съсипа отбора на Джовани Трапатони с 6:1 пред 55 000 зрители в Дъблин в световна квалификация от Група "C" в зона Европа. Бундестима първо проучи как ще играе съперника, а после започна да унищожава домакините.

Марко Ройс потърси дузпа след половин час игра, но съдията му показа жълт картон за симулация.

Това не смути нападателя на Борусия Дортмунд, който две минути по-късно бе най-съобразителен в наказателното поле, овладя и прати в под напречната греда за 0:1.

5 минути преди почивката гостите удвоиха след контра по учебник. Йозил разтегли за Боатенг, който пусна за Ройс на пеналта и младата звезда прецизно прати в ъгъла за 0:2.

Всички надежди на ирландците за обрат рухнаха след три бързи гола за Германия в началото на втората част.

Дарън О’Шей свали Клозе на земята в наказателното поле и Йозил вкара дузпата – 0:3.

Три минути по-късно Швайнщайгер намери Клозе, който заобиколи вратаря Уестууд и отбеляза за 0:4.

Почти веднага Германия вкара пети гол. О’Шей не изчисти добре и Кроос вкара от воле.

Гостите намалиха темпото, но 7 минути преди края Тони Кроос вкара шести гол с удар в близкия ъгъл.

Кио вкара почетен гол за Ейре в края след корнер, но утехата бе малка, а срамът голям за домакините след 1:6.

Германия е лидер с 9 точки след 3 мача, Швеция е на второ място с 6 от два двубоя, Ейре е с 3 пункта на трето.
Турция обърна Исландия в голово шоу (ВИДЕО)

Турция победи Исландия с 4:2 като гост в мач от Лига В на Лига на нациите

OБЗОР: Италия отнесе Израел и продължи полета в Лигата на нациите (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

Ето как завършиха всички мачове от Лигата на нациите тази вечер

В Турция хвалят трансферите на Мъри Стоилов

Шестима от новите играчи на Гьозтепе вече имат отбелязан гол

Реал Мадрид атакува Фримпонг през следващото лято

Защитникът на Байер Леверкузен има освобождаваща клауза от 40 милиона евро

Зидан е готов да поеме Манчестър Юнайтед

Французинът е отворен към хипотезата да замени Ерик Тен Хаг на "Олд Трафорд"

Радост в Рома: Дибала вече е готов за игра

Аржентинецът ще е на линия за мача с Интер

Феновете на Франция не харесват Мбапе, разкри спонсор

Оказва се, че нападателят не е толкова популярен в родината си

Албания излъга Грузия в Тблиси и завърза групата (ВИДЕО)

"Орлите" победиха с минималното 1:0 и се изравниха с първите два отбора с по 6 точки

Новата Суперлига стартира през 2025 година?