3. Груев с първи минути в Бундеслигата при болезнена загуба (ВИДЕО)

Груев с първи минути в Бундеслигата при болезнена загуба (ВИДЕО)

Гол в 96-ата минута донесе успех на Фрайбург

Късна драма беляза двубоя от 2 кръг в Бундеслигата между Фрайбург и Вердер. Попадение на Максимилиан Филип в 96-ата минута донесе успеха с 1:0 за Отбора от Шварцвалд. Голът падна броени минути, след като Илия Груев се появи на терена. Халфът на гостите влезе като жокер за "Бременските музиканти" в 88-ата минута, за да запише първи мач през кампанията.

Очаква се националът да бъде продаден до края на трансферния прозорец, а интерес към него не липсва. В откриващия двубой за сезона Груев не игра срещу Байерн при загубата с 0:4, не взе участие и при изненадващото поражение за Купата на Германия от Виктория Кьолн с 1:2.

В друг мач от кръга Дортмунд стъпи на криво при визитата си на Бохум за 1:1. Даниел Мален се разписа във втори пореден двубой за "жълто-черните", но голът на нидерландеца единствено успя да заличи преднината на домакините, дошла в 13-ата минута чрез 13-ата минута  Кевин Щьогер.

В може би най-лудия мач за деня Унион (Берлин) разби новака Дармщат с 4:1 като гост. Хитът в Бундеслигата от миналия сезон се справи, въпреки че игра с човек по-малко от 21-ата минута, когато Брендън Аарсон получи втори жълт картон.