3. Хофе повали Шалке в продължението

Хофе повали Шалке в продължението

Гладбах не можа да бие Фрайбург у дома, Нюрнберг излъга Волфсбург с 1:0 (ВИДЕО)

Отборът на Шалке прекрати серията си от три поредни победи, след като днес падна с 2:3 от състава на Хофенхайм. Срещата се игра на стадион "Вирсол Райн-Некар" и бе от програмата на 10-ия кръг на германската първа Бундеслига.

Двубоят започна с по-добра игра и натиск на домакините, който даде резултат в 13-ата минута, когато след бърза контраатака Йонсон изведе Воланд на добра позиция, а последният не сбърка за 1:0.

След попадението "миньорите" вдигнаха оборотите и след няколко пропуска успяха да възстановят статуквото. В 37-ата Нойщадер засече с глава центриране на Фарфан за 1:1.

Втората част също стартира по-добре за Хофенхайм и в 67-ата минута домакините получиха правото да изпълнят дузпа за фаул на Матип срещу Воланд. Зад топката застана Фирмино, който не даде шанс на Унерстал, покачвайки на 2:1.

Гостите обаче отново се вдигнаха и съумяха да изравнят резултата за втори път чрез Учида, който бе точен отблизо за 2:2 в 82-ата минута.

В даденото от рефера продължение обаче Хофе стигна до своето, след като Грифо намери Шиплок в пеналта на "кралско-сините", а той с левия крак оформи крайното 3:2.

В друг мач от този 10-и кръг, игра на стадион "Борусия Парк", местният Мьонхенгладбах изтърва да бие Фрайбург, завършвайки наравно 1:1.

Камарго откри резултата в 49-ата минута след асистенция на Вендт, а Калджури оформи крайното 1:1 от дузпа в 77-ата.

Иначе тимът на Волфсбург продължава да затъва, след като днес падна с минималното 0:1 при гостуването си на Нюрнберг.

Единственият гол в мача падна в 76-ата минута след асистенция на Чандлър и точен удар на Гебхарт.

18 Аугсбург 10 1 3 6 5:15 -10 6

Турция обърна Исландия в голово шоу (ВИДЕО)

Турция победи Исландия с 4:2 като гост в мач от Лига В на Лига на нациите

OБЗОР: Италия отнесе Израел и продължи полета в Лигата на нациите (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

Ето как завършиха всички мачове от Лигата на нациите тази вечер

В Турция хвалят трансферите на Мъри Стоилов

Шестима от новите играчи на Гьозтепе вече имат отбелязан гол

Реал Мадрид атакува Фримпонг през следващото лято

Защитникът на Байер Леверкузен има освобождаваща клауза от 40 милиона евро

Зидан е готов да поеме Манчестър Юнайтед

Французинът е отворен към хипотезата да замени Ерик Тен Хаг на "Олд Трафорд"

Радост в Рома: Дибала вече е готов за игра

Аржентинецът ще е на линия за мача с Интер

Феновете на Франция не харесват Мбапе, разкри спонсор

Оказва се, че нападателят не е толкова популярен в родината си

Албания излъга Грузия в Тблиси и завърза групата (ВИДЕО)

"Орлите" победиха с минималното 1:0 и се изравниха с първите два отбора с по 6 точки

Новата Суперлига стартира през 2025 година?