3. Холандия и Германия убиха от скука зрителите в Амстердам (+ВИДЕО)

Холандия и Германия убиха от скука зрителите в Амстердам (+ВИДЕО)

Звездите на двата отбора бяха изпратени с освирквания след 0:0 в приспивна контрола

Холандия и Германия продължиха голямото футболно съперничество помежду си с нулево реми в контрола на „Амстердам Арена” пред 51 000 души по трибуните. Мачът приспа неутралния футболен запалянко и уби от скука зрителите в Амстердам въпреки големия заряд между тези противници.

В състава на Холандия голямата изненада беше, че на вратата дебют направи стражът на Аякс Кенет Вермеер, а на пейката остана Тим Крул. Марко Ройс пък започна сам напред в атаката на Бундестима в една малко по-дефанзивна схема на Йоги Льов.

Звезди като Ван Перси, Снайдер, Гомес, Швайнщайгер и Клозе обаче ги нямаше.

„Лалетата” нямаха победа над този съперник от повече от 10 години и бяха амбицирани да спечелят.

Срещата започна с дълги разигравания на двата тима, но ударите липсваха.

Чак в средата на полувремето Гьотце стреля, но ударът му беше блокиран, опита пак, но този път Хейтинга го спря.

После и Холтби опита, ала и неговият опит не сполучи.

От другата страна Хьоведес със шпагат отне топката на Робен, който бе изведен, но сякаш бе в засада.

В края на полувремето Ройс стреля от външната страна на мрежата, но първата част не предложи зрелището, което всички очакваха.

И след почивката заспалите действия в Амстердам не доведоха до гол.

Анемичен удар на Афелай бе всичко, с което можеха да се похвалят двата тима след почивката преди да дойде времето за смени и ритъмът на мача окончателно да спадне.

Чак в 77-ата минута Мануел Нойер имаше повод да докаже, че е на терена. Младият Дарил Янмаат направи хубаво двойно с капитана Дирк Кайт и стреля от 15 метра, но Нойер спаси авторитетно.

Феновете по трибуните не бяха очаровани и много от тях си тръгнаха преди края на мача въпреки имената на съперниците.

И решението им изглеждаше правилно, защото до края нищо съществено не се случи и публиката изпрати с освирквания звездите на двата отбора.
В Турция хвалят трансферите на Мъри Стоилов

Шестима от новите играчи на Гьозтепе вече имат отбелязан гол

Реал Мадрид атакува Фримпонг през следващото лято

Защитникът на Байер Леверкузен има освобождаваща клауза от 40 милиона евро

Зидан е готов да поеме Манчестър Юнайтед

Французинът е отворен към хипотезата да замени Ерик Тен Хаг на "Олд Трафорд"

Радост в Рома: Дибала вече е готов за игра

Аржентинецът ще е на линия за мача с Интер

Феновете на Франция не харесват Мбапе, разкри спонсор

Оказва се, че нападателят не е толкова популярен в родината си

Албания излъга Грузия в Тблиси и завърза групата (ВИДЕО)

"Орлите" победиха с минималното 1:0 и се изравниха с първите два отбора с по 6 точки

Новата Суперлига стартира през 2025 година?