3. Интер изравни два пъти на Наполи в последните 10 минути - 2:2 (ВИДЕО)

Интер изравни два пъти на Наполи в последните 10 минути - 2:2 (ВИДЕО)

Два гола на Кайехон бяха заличени от златната резерва Гуарин и мотора на Интер Ернанес

Наполи на два пъти изпусна преднината си след 80-ата минута при гостуването на Интер, а домакините се добраха до драматично 2:2 в предпоследна среща от 7-ия кръг на Серия А.

Валтер Мадзари и Рафа Бенитес се изправиха срещу бившите си клубове, а столовете и на двамата се клатят здраво. „Нерадзурите” бяха в серия от две поредни загуби.

Ернанес пусна за Икарди в 18-ата минута при първото добро положение, но Раул Албиол успя да избие в корнер.

Интер играеше с много повече хъс през първата част, но нямаше късмета да поведе в 39-ата минута, когато Ернанес пое на гърди с гръб към вратата, завъртя се и от воле нацели дясната греда.

След почивката беше ред на гостите да нацелят гредата и Инсиние я разтресе от малък ъгъл с Джоел Оби на гърба си.

Неманя Видич засече с глава центриране от корнер малко над вратата, а Ханданович се справи с коварен изстрел на Кайехон от дистанция.

Шоуто започна 11 минути преди края – Видич изби дълго хвърлен тъч на крака на Кайехон, който овладя и разстреля Ханданович за 1:0.

Мадзари реагира веднага и пусна Гуарин на мястот на Гари Медел. Това се оказа джакпот и само три минути след гола Икарди отклони с глава корнер на Додо, а на втора греда притичалият Гуарин изравни от няколко метра с първото си докосване само 70 секунди след появяването си в игра.

Мадзари беше изгонен в публиката за протести, а Видич се реваншира и спря удар на Игуаин.

В добавеното време драмата продължи и Давид Лопес матира защитата на Интер с прехвърлящ пас, от който Кайехон вкара втория си гол в мача – 2:1.

Рафа Бенитес вече докосваше победата, но в добавеното време Ернанес се извиси между двама защитници и с глава се разписа след центриране на Додо отляво за 2:2.

С последния удар в мача М’Байе бе близо до победен гол за Интер, но засече в аут на първа греда.

След третия си мач без успех Интер е на 10-то място с 9 точки, а Наполи има 11 на осма позиция.

15 -1 Палермо 7 1 3 3 8:15
Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит

Той говори преди дербито с Байер Леверкузен в Бундеслигата

Сърбия и Албания с обща кандидатура за Евро U21 2027

Белгия и Турция също са сред страните, които искат домакинството

Ръководството на Ман Юнайтед работи по план "150"

Голямата цел на "червените дяволи" е да се спечели титлата във Висшата лига през 2028г.

Удар за Рома: Дибала пак се контузи