3. Интер не сгреши срещу Специя (ВИДЕО)

Интер не сгреши срещу Специя (ВИДЕО)

За "нерадзурите“ точни бяха Марсело Борозович, Лаутаро Мартинес и Алексис Санчес

Интер победи Специя победи Специя с 3:1 в мач от 33-ия кръг на Серия А. За "нерадзурите“ точни бяха Марсело Борозович, Лаутаро Мартинес и Алексис Санчес, а за домакините се разписа Ма Джоре.

Специя можеше да поведе в шестата минута, когато Куартсин Джеси остана очи в очи със Самир Ханданович в малкото наказателно поле, като опита да вкара в средата на вратата, но словенецът го отказа.

В 27-ата минута Хакан Чалханоглу си откри пространство на границата на наказателното поле и стреля, но топката премина на сантиметри над напречната греда.

Четири минути по-късно Интер излезе напред в резултата, след като Данило Д‘Амброзио центрира добре към Марсело Брозович, който се ориентира най-добре в наказателното поле и с хубав удар от движение намери мрежата на Специя.

Десет минути след началото на втората част Николо Барела стреля от наказателното поле, но топката премина встрани от вратата.

В 73-ата минута Иван Перишич намери Лаутаро Мартинес в наказателното поле, а аржентинецът се възползва от създалото се разбъркване и прати топката в мрежата.

Специя успя да върне едно попадение в 88-ата минута, когато Саладор Ферер подаде към Джулио Маджоре, който овладя топката и шутира от границата на наказателното поле и намери мрежата на Ханданович.

В добавеното време Алексис Санчес достигна до добро подаване в наказателното поле и оформи крайното 1:3 с хубав удар.