3. Интер удари дъното. Падна у дома с 0:2 от Апоел (Беер Шева) в Лига Европа (ВИДЕО)

Мигел Витор в 54-ата и Маор Бузагло в 69-ата минута донесоха изненадващата победа на гостите

Интер загуби сензационно у дома от Апоел (Беер Шева) с 0:2 в първия си мач от група "К" на Лига Европа.

Нерадзурите изиграха изключително слаб мач и израелски шампион заслужено се поздрави с успеха на "Джузепе Меаца".

Гостите имаха две страхотни положения за откриване на резултата, с които показаха, че не идват като обречени в Милано.

Първо в 8-ата минута Лусио Мараняо отблизо с глава стреля покрай вратата. След това в 29-ата минута бразилецът имаше още един шанс, като бе изведен зад защитата, но не успя да преодолее Самир Ханданович.

Едва в края на полувремето Интер създаде нещо интересно чрез Едер, който бе намерен на добра позиция, но ударът му се отби от гредата.

В началото на второто полувреме домакините Евер Банега отправи хубав далечен удар, който бе спасен от вратаря на гостите.

В 54-ата минута обаче гостите изпълниха заучено положение от фаул, Мараняо получи в наказателното поле и центрира на задната греда за Мигел Витор, който отблизо бе точен за 0:1.

В 61-ата минута далечен удар на Нуакеме мина покрай вратата. След това и Хобан пробва точността си от дистанция, като кълбото облиза гредата. Така се стигна до 69-ата минута, когато Апоел получи фаул пред наказателното поле и Бузагло с прекрасно изпълнение заби втори гол за своя тим - 0:2.

В края Интер се хвърли в атака, но бе твърде късно. Домакините трудно стигаха до реални опасности, като Родриго Паласио и Антонио Кандрева пропуснаха добри възможности. Гостите обаче можеха да направят успеха си дори още по-впечатляващ, ако гредата не бе помогнала на италианците в 88-ата минута след хитър прехвърлящ удар на Битон.

Така Апоел взе ценни три точки от това гостуване и може спокойно да гледа към следващите си мачове в турнира, докато Интер отново разочарова привържениците си и има много над какво да се замисли.
На Острова: Сити ще се размине с тежките наказания

Сензационен обрат в делото срещу шампионите за 115 нарушения на финансовия феърплей

Мота: Офанзивната фаза не е един играч, а целият отбор

„Преживях толкова много хубави моменти в Дженоа"

Пеп за Родри: Претърпя операция, сезонът за него приключи

„Той ще е готов за следващата кампания“, заяви Гуардиола

Флик: Хубаво е да си треньор на Барселона

Специалистът се наслаждава на първите си месеци в Каталуния

Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит