3. Капело: Доволен съм от първите 30 минути и от това, че не позволихме на Уелс да създаде положения

Селекционерът на Англия реши да използва нова тактика, която се оказа успешна и донесе победата на "трите лъва"

Селекционерът на английския национален отбор по футбол Фабио Капело остана доволен от победата на своя тим в гостуването на Уелс в евроквалификацията от група „G”, където е и България. „Трите лъва” спечелиха с 2:0 на „Милениъм” и по този начин успяха да оглавят класирането с актив от 10 точки.

Капело изпробва нова формация - 4-3-3, която се различаваше от 4-4-2, както играеше Англия на Световното първенство през миналата година. Новата тактика все пак се оказа успешна за англичаните и те успяха да вземат ценни три точки.

„Много съм доволен. По време на първите 30 минути играхме много добре, натискахме и не позволихме на Уелс да създаде положения”, каза Капело.

„Реших да играем в 4-3-3, след като гледах последния мач на Уелс. Тази формация се оказа наистина добра”, добави селекционерът на Англия и отказа да отговори дали ще играе в същата тактика срещу Швейцария на 4-ти юни.

Следващият мач на Англия е приятелски и ще се играе на 29-ти март, като съперник на „трите лъва” ще бъде отборът на Гана. Срещата ще бъде в Лондон.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1