3. Карагър си вкара автогол от дузпа

Карагър си вкара автогол от дузпа

Джейми Карагър вкара гол и автогол в благотворителния мач между Ливърпул и Евертън (4:1) и изпълни детската си мечта

Джейми Карагър вкара гол и автогол в благотворителния мач между Ливърпул и Евертън (4:1) и изпълни детската си мечта. През първото полувреме той заби от дузпа за Ливърпул, а през второто пак от дузпа за Евертън.

Майкъл Оуен и Стивън Джерард играха за червените. Джерард получи специално разрешение от Футболната асоциация да порита 10 минути.

При резултат 3:0 за Ливърпул Карагър направи фаул срещу Джеймс Воън и реферът свири дузпа за Евертън. Якубу тръгна да я бие, но Кара беше по-бърз и мушна топката покрай слисания вратар на червените Брад Джоунс. Това беше дебютът му след трансфера от Мидълзбро миналия месец.

След мача Карагър обясни причината за подлия си автогол. "Като малък бях фен на Евертън и мечтаех да вкарам на Ливърпул. Днес сбъднах детската си мечта", каза той.

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута!

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1