3. Кипър победи Беларус с 2:1 в контрола

Кипър победи Беларус с 2:1 в контрола

Съперникът ни в осма квалификационна група за Мондиал 2010 Кипър победи с 2:1 Беларус в контролна среща. Домакините бяха по-активния тим и заслужено стигнаха до победата. Островитяните можеха да вкарат още попадения, но изпуснаха няколко много изгодни положения. Първият гол бе дело на Кристофи. който откри резултата в 29-та минута, а в 48-ата минута Аврам направи 2:0. За гостите от Беларус точен бе Ковел в 55-та минута.

Съперникът ни в осма квалификационна група за Мондиал 2010 Кипър победи с 2:1 Беларус в контролна среща. Домакините бяха по-активния тим и заслужено стигнаха до победата. Островитяните можеха да вкарат още попадения, но изпуснаха няколко много изгодни положения. Първият гол бе дело на Кристофи. който откри резултата в 29-та минута, а в 48-ата минута Аврам направи 2:0. За гостите от Беларус точен бе Ковел в 55-та минута.