3. Клоп: Контузията на Алисон е лоша новина, но и Адриан е добър

Клоп: Контузията на Алисон е лоша новина, но и Адриан е добър

Ще намерим решение и ще продължим напред, каза още спецът

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп запази спокойствие след контузията на бразилския вратар Алисон в първия мач от новия сезон на старта на Премиър лийг.

Бразилецът получи травма в прасеца през първата част при едно изпълнение на аут. Така още в първия мач от първенството дебют направи привлечения преди няколко дни Адриан дел Кастийо.

"Травмата на Алисон определено е нещо лошо. Той почувства болка, като в първия момент помисли, че нещо го е ударило. Ще намерим решение и ще продължим напред.

Адриан е много добър вратар също. Запазва спокойствие при позиционни атаки и добре отбива удари. Затова и го привлякохме", коментира Клоп.

"60 минути показвахме супер футбол. В началото на второто полувреме можехме да отбележим още 1-2 гола. Това, което се случи в последните 30 минути е нормално за толкова ранен етап от шампионата. Моите уважения към Норич. Отборът игра смело и се наслаждаваше", каза още Клоп.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1