3. Кошмарен дебют за Аталанта в лигата на големите (ВИДЕО)

Кошмарен дебют за Аталанта в лигата на големите (ВИДЕО)

Италианците бяха разбити с 4:0 от Динамо (Загреб)

Дебютантът в Шампионската лига Аталанта претърпя истинско крушение при гостуването си на Динамо (Загреб) в първи мач от тазгодишното има участие в турнира.

Момчетата на Джанпиеро Гасперини не успяха да се противопоставят на своя съперник и логично отстъпиха с толкова сериозен резултат.

Още в 10-та минута домакините откриха головата си сметка чрез Марин Леовац и въпреки че гостите от Италия се опитаха да задържат повече топката в средата на полувремето, в 28-та Мислав Орсич удвои преднината на хърватския тим.

Три минути преди почивката отново Орсич бе точен за клсическия аванс на Динамо преди да са изминали и 45 минути.

След почивката и двата отбора свалиха темпото на игра, но отново по-съобразителни пред гола бяха домакините от Загреб, които офориха крайния резултат в 68-та минута отново чрез Орсич, който заформи и хеттрик.

Така Динамо излезе начело в група С, след като и Манчестър Сити спечелиха своя мач, но с по-малка голова разлика - 3:0 над Шахтьор (Донецк)

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1