3. Лацио намери цаката на Торино (ВИДЕО)

Лацио намери цаката на Торино (ВИДЕО)

Пет гола и успех за "орлите"

Лацио нанесе първа загуба на изненадващия лидер в Серия А Торино след драматично 3:2 като гост в мач от 6 кръг.

Двубоят започна ударно за гостите от Рим, които поведоха още в 8-ата минута, когато Нуно Таварес открадна топката в половината на съперника, след което напредна по крилото, а последвалият му пас намери Матео Гюндози в наказателното поле, а опитният футболист не се поколеба да нанесе удар без изобщо да си овладява топката.

Последваха открити минути, но следващото попадение дойде чак след час игра. Тогава отбраната на Торино отново се компроментира, след като Густав Исаксен направи добър рейд, с който влезе в наказателното поле, след което пусна хитър пас по земя, намерил Булайе Диа и сенегалецът се разписа.

Домакините успяха да се върнат чрез Че Адъмс, който стреля сравнително слабо, но ударът му влетя плътно в долния десен ъгъл.

В заключителните минути паднаха нови два гол, като първо Тиджани Нослин се разписа дебютно за "орлите" след трансфера му от Верона.

В продължението бранителят на "биковете" Саул Коко вкара с ефектен удар от въздуха за крайното 2:3.