3. Лацио сбърка срещу последния

Лацио сбърка срещу последния

Верона с нова победа у дома

Отборът на Лацио отново не успя да постигне победа далеч от своя „Стадио Олимпико“. Отборът на Владимир Петкович завърши 2:2 като гост на последния – Сасуоло. „Орлите“ поведоха с 2:0 в рамките на пет минути (50 и 54), но домакините успяха да се върнат в двубоя и да спечелят втората си точка тази година.

Андре Диас изведе Лацио напред в резултата в 50-ата минута с първия си гол тази година. Три минути по-късно „орлите“ удвоиха преднината си. Антонио Кандрева изненада вратаря на противника с удар извън наказателното поле и след удар в гредата, топката влезе за втори път във вратата на Сасуоло.

Новакът в Серия А обаче не се предаде и само минута по-късно успя да върне едно попадение. Счелото намали резултата в 55-ата минута, а в 77-ата – Флоро Флорес донесе втората точка на домакините.

В друг мач от днешата програма от елита в Италия Верона победи у дома Ливорно с 2:1. Итурбе изведе домакините напред в 40-ата минута. В края на полувремето Ринардо изравни, а Жоржиньо донесе победата на Верона с гол от дузпа в 74-тата.

След шест изиграни мача Лацио остава на шестата позиция с 10 точки, Верона е седми със същия актив, Ливорно е осми на две точки зад тях, а Сасуоло остава на дъното с едва две спечелени точки.
Галатасарай подчини Фенербахче в дербито (ВИДЕО)

Джим-Бом спечелиха с 3:1 турската класика

Бразилци вдъхновиха Реал за обрат до 4:1 (ВИДЕО)