3. Лацио се сгромоляса срещу Салернитана насред "Олимпико"(ВИДЕО)

Лацио се сгромоляса срещу Салернитана насред "Олимпико"(ВИДЕО)

"Орлите" допуснаха три гола от "морските кончета" като домакин

Салернитана разби Лацио, побеждавайки с 3:1 насред стадион „Олимпико“ в Рим.

Гостите трябваше да направя принудителна смяна в 11-ата минута, когато Гумбер получи травма и на неговото място се появи Брон.

В 21-ата минута гол на Фелипе Андерсон не бе зачетен заради засада. Малко преди почивката Лацио поведе. Матия Дзакани бе изведен от Луис Алберто и демонстрира хладнокръвие, отбелязвайки за 1:0.

Малко след почивката обаче гостите стигнаха до 1:1. Паскуале Мацоки стигна до топката, след като изведе Антонио Кандрева в наказателното поле и Кандрева отбеляза на бившия си тим. В 68-ата минута Федерико Фасио вкара второ попадение. Атаката обаче започна от Флавиус Данилиуц, който подаде към Фасио, той преодоля Проведел и със страхотен удар вкара за 1:2.

Само 4 минути по-късно Весино пропусна да изравни, но в 76-ата минута Салернитана буквално затвори мача. Дамагой Брадарич си отвори свободно пространство, след светкавична контраатака, подаде към Бумайе Диа, който хландокръвно я вкара в мрежата.