3. Легендата Тоти изведе Рома над Реал (Мадрид) (ВИДЕО)

Легендата Тоти изведе Рома над Реал (Мадрид) (ВИДЕО)

Ветеранът носи победата с 1:0 в Интернешънъл Чемпиънс Къп

Отборът на Рома се наложи с минималното 1:0 над Реал Мадрид в контролна среща. Двубоят се игра на стадион “Котън Боул” в Далас (САЩ) и бе част от приятелския турнир Интернешънъл Чемпиънс Къп.

За “вълците” това бе първа победа в надпреварата, след като италианците загубиха с 3:2 от Манчестър Юнайтед първия си мач. “Белия балет” пък допусна второ поражение след загубата си след дузпи от Интер.

Единственият гол падна през второто полувреме и бе дело на ветерана Франческо Тоти в 58-ата минута. Той завърши бърза контраатака на Рома - топката бе центрирана в наказателното поле и Тоти от воле я прави в мрежата на Реал.

Иначе “кралския клуб” заслужаваше повече победата, защото бе по-активният отбор, но възпитаниците на Карло Анчелоти направиха много пропуски и в крайна сметка Рома успя да задържи крехкия си аванс.

Интересът към двубоя бе изключително висок, като в последните минути се наложи мачът да бъде прекратен за кратко заради нахлуване на фенове на терена.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1