3. Ливърпул съвсем го закъса, не успя да бие у дома Съндърланд (видео)

Ливърпул съвсем го закъса, не успя да бие у дома Съндърланд (видео)

Стивън Джерард спаси "мърсисайдци" от срамна домакинска загуба

Ливърпул продължава с разочароващото си представяне от началото на сезона и не успя да победи Съндърланд на своя "Анфийлд", завършвайки наравно 2:2.

Възпитаниците на Рой Ходжсън позволиха обрат на свой терен срещу "черните котки", които имат само три победи в последните си 31 гостувания в английския елит.

Все пак Джерард върна отбора си в мача в 64-ата минута, а до края на срещата домакините направиха куп пропуски, но в крайна сметка не можаха да стигнат до победата.

Дирк Каут откри резултата в 5-ата минута след невероятна грешка на Майкъл Търнър, който бувкално подари гола на домакините.

Дарън Бент обаче с два гола донесе пълен обрат за своя тим, вкарвайки дузпа в 28-ата минута и засичайки центриране на Недъм Онуoха в 48-ата.

Все пак Джерард оформи крайното 2:2, след като засече страхотно центриране на Джо Коул, който бе напреднал по фланга.

Този хикс на практика изпрати Пул на 15-ото място в класирането, докато Съндърланд е на 10-а позиция.

ЛИВЪРПУЛ - СЪНДЪРЛАНД 2:2

[1:0] Кайт 5'
[1:1] Бент 25'
[1:2] Бент 48'
[2:2] Джерард 64'

ЛИВЪРПУЛ: Рейна, Джонсън, Карагър, Шкъртел, Кончески (28 - Агер), Поулсен (61 - Нгог), Джерард, Кайт, Мейрелеш, Коул, Торес;

СЪНДЪРЛАНД: Минолет, Онуоха, Търнър, Брамбъл, Бардслий, Ел Мохамади, Хендерсън, Кетърмоул, Малбранк (88 - Риверос), Уелбек (81 - Гиан), Бент;

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1