3. Лятно попълнение отдалечи Лацио от опасната зона

Лятно попълнение отдалечи Лацио от опасната зона

След хеттрик на Филип Джорджевич „орлите” разбиха Палермо с 4:0 пред погледа на Чочев

Лацио постигна първата си победа като гост в Серия „А” от април месец насам, след като се наложи с категоричното 4:0 над Палермо в последния мач от петия кръг на надпреварата.

Българският национал Ивайло Чочев бе в групата на сицилианците, но отново не записа игрови минути.

„Орлите” пък стигнаха до втория си успех под ръководството на своя нов треньор Стефано Пиоли, благодарение на лятното си попълнение Филип Джорджевич.

27-годишният сръбски нападател, който бе голмайстор на Нант през миналата кампания, но отказа да преподпише и заигра в Лацио, реализира дебютните си попадения с екипа на римляните.

Той наниза хеттрик, след като в 45-ата минута откри резултата, в 75-ата покачи на 2:0, а в 83-ата даде аванс от три попадения на „небесносините”. Крайният резултат пък бе оформен от Марко Пароло в даденото от рефера продължение.

След успеха столичани се отдалечиха от опасната зона и вече имат 6 точки в своя актив, с три повече от Палермо, който вече е под чертата на изпадащите.

Галатасарай подчини Фенербахче в дербито (ВИДЕО)

Джим-Бом спечелиха с 3:1 турската класика

Бразилци вдъхновиха Реал за обрат до 4:1 (ВИДЕО)