3. Малага надви трудно Спортинг (Хихон) с 1:0

Малага надви трудно Спортинг (Хихон) с 1:0

Отборът на Малага постигна трудна домакинска победа с 1:0 над Спортинг (Хихон) в среща от 17-ия кръг на испанската Лига "BBVA", която се игра на стадион "Ла Роселеда" в Ректе. Домакините бяха по-активният тим и напълно си заслужиха успеха, въпреки че той бе доста измъчен. Единственото попадение за домакините реализира Лоло в 33-ата минута, след като засече с глава центриране на Рази Камара от корнер. С този гол той на практика донесе така ценния успех на домакините. След тази среща Малага заема 8-то място в класирането с актив от 25 точки, а Спортинг (Хихон) е на 12-та позиция с 21 точки.

Отборът на Малага постигна трудна домакинска победа с 1:0 над Спортинг (Хихон) в среща от 17-ия кръг на испанската Лига "BBVA", която се игра на стадион "Ла Роселеда" в Ректе. Домакините бяха по-активният тим и напълно си заслужиха успеха, въпреки че той бе доста измъчен.

Единственото попадение за домакините реализира Лоло в 33-ата минута, след като засече с глава центриране на Рази Камара от корнер. С този гол той на практика донесе така ценния успех на домакините.

След тази среща Малага заема 8-то място в класирането с актив от 25 точки, а Спортинг (Хихон) е на 12-та позиция с 21 точки.