3. Малшанс лиши Рома от успех над Болоня (ВИДЕО)

Малшанс лиши Рома от успех над Болоня (ВИДЕО)

Мохамед Салах с три греди и гол за 1:1

Рома стигна само до равенство 1:1 при домакинството си на Болоня в последния мач от XXXII Кръг на Серия „А”.

Столичани нямаше как да разчитат на наказания Раджа Наинголан, но за сметка на това Даниеле де Роси се завърна след травма и бе титуляр.

Домакините започнаха добре и Стефан Ел Шаарави вкара попадение, отменено заради засада, а малко след това Асане Диавара изчисти почти пред голлинията.

В 23-ата минута Рома имаше троен шанс, но Мохамед Салах нацели гредата, а после в сила влезе правилото за пропуснатите възможности и гостите поведоха противно на логиката.

Това се случи в 25-ата минута след свободен удар и изстрел с глава на Лука Росети, минал през ръцете на Войчех Шчесни.

На почивката Лучано Спалети пусна в игра ветерана Франческо Тоти, а малко след подновяването на играта Салах нацели гредата за трети път в срещата.

Все пак логичното се случи в 50-ата минута, когато Тоти изведе египтянинът и той изравни – 1:1.

След това обаче Болоня доигра мача много организирано и взе точка от „Олимико”, благодарение на която вече има 37 в своя актив.

Рома пък е с 64, като изостава с 6 от втория Наполи и има с точно толкова повече от четвъртия Интер.

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 1:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1